Hakkımızda

Yılların tecrübesi ve yenilenmenin heyecanı ile Ankara’nın kalbindeyiz

1986 yılında Başkent Ankara’nın ilk 5 yıldızlı oteli olarak kapılarını açan Hotel Altınel, yaklaşık 40 yıldır sektörün öncüleri arasındaki yerini koruyor. Yılların tecrübesi ve sürekli yenilenmenin dinamizmi ile en ince detaya kadar düşünülmüş bir hizmet prensibi ile misafirlerini özenle ağırlamaya devam ediyor.

5 yıldızlı otel konforunu kişiye özel butik otel hizmet anlayışı ile birleştiren Hotel Altınel, şehrin merkezindeki konumuyla iş ve özel seyahatlerinizde size ulaşım kolaylığı sağlıyor. Geniş ve konforlu odalarında aradığınız sıcak atmosferi, uyum ve düzeni size sunan Hotel Altınel’de ayrıcalıklı bir hizmet deneyimi yaşayacaksınız.

Tümü size konforlu bir konaklama sunmak için tasarlanan 172 odaya sahip Hotel Altınel, farklı özelliklerdeki 30 suit ve köşe odalarında kişiye özel dokunuşlarla farklı ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Yılların tecrübesi ile tüm istek ve beklentilerinizi en ince detayına kadar bilen Hotel Altınel, farklı özelliklerdeki odalarındaki donanımları ile iş seyahatlerinizde üretkenliğinizi desteklerken, özel seyahatlerinize keyif katıyor.

Farklı özelliklere sahip 11 adet toplantı ve etkinlik salonu ile kongre, eğitim, iş yemekleri, özel gün organizasyonları gibi farklı etkinliklerde beklentilerinizin ötesinde bir deneyim sunuyor. Etkinliğinizin temasına uygun lezzetler usta aşçılarımız tarafından özenle hazırlanırken, alanında uzman etkinlik ekibimiz organizasyonunuzun başından sonuna kadar mükemmel geçmesini sağlıyor. Size sadece başarınıza odaklanmak kalıyor…

Hotel Altınel’in şehrin kalbinde şehrin karmaşasından uzak yeşillikler içinde bir bahçesinde yer alan Hill 151’in eşsiz lezzetlerinin tadını gün boyu çıkarabilirsiniz. Yöresel ve doğal lezzetlerle hazırlanan Hill Brunch ile güne keyifli başlangıçlar yaparken, doğanın kalbinde yer alan Hill 151’de daha verimli ve keyifli açık hava toplantıları ve iş görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kalite Politikamız

Her misafir özeldir

Başkentin ilk 5 yıldızlı oteli olarak yaklaşık 40 yıldır sektörün öncüleri arasındaki yerimizi korumaktayız. Kurulduğumuz ilk günden itibaren her misafir çok özeldir mottosu ile misafirlerimize en üst düzeyde konfor sağlamak için ekip olarak keyifle çalışmaktayız. 5 yıldızlı otel konforunu butik otel prensibi ile birleştirerek her misafirimize özel ilgi göstermek temel kalite anlayışımızı oluşturmaktadır. Misafirlerimizin beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak, ihtiyaç duyabilecekleri tüm detayları önceden düşünerek donanım ve servislerimize yansıtmak, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilenmek, güçlü bir ekip anlayışı ile tüm hizmetlerimizde en üst düzeyde kaliteyi sunmak vizyonumuzun temel yapı taşlarını oluşturmaktadır.

En değerli kaynağımızın “insan” olduğu bilinci ile insan kaynaklarımızın sürekli gelişimini sağlamak üzere eğitim ve motivasyon programlarına son derece önem vermekteyiz. Ekip arkadaşlarımızın işlerini yaparken keyif almaları, işletmemize aidiyet bilinci geliştirmeleri ve vizyonumuzu içtenlikle paylaşmaları en önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Misafirlerimiz ile kontak kuran tüm ekip arkadaşlarımızın hizmetlerimizle ilgili yukarı yönlü geri bildirimlerine değer vererek, dikkatle takip etmekte, bu şekilde misafirlerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına dinamik çözümler üretmekteyiz.

Misafirlerimize sunduğumuz tüm ürün ve donanımların en iyi şartlarda üretilmiş ve hazırlanmış olmasına dikkat etmekteyiz. Tüm yiyecek ürünlerimizin doğal üretim şartlarına sahip olmasına, ülkemizin tarımsal zenginliğine katkı sağlamak adına yöresel olarak temin edilmesine, tazeliğini koruyarak, en hijyenik şartlarda saklanmasına ve sunuma hazır hale getirilmesine önem vermekteyiz.

Sürdürebilir ülkesel kalkınmanın en önemli unsurunun çevrenin korunması olduğu bilinci ile hareket ederek tüm atıklarımızı ayrıştırmakta ve geri dönüşüme kazandırmayız. Kullandığımız temizlik ve hijyen ürünlerinin çevreye dost ve hayvanlar üzerinde test edilmemiş olmasına özen göstermekteyiz.

Yaklaşık yarım asırdır yarattığımız değeri paylaşmanın öneminin bilinci ile sosyal sorumluluk projelerinde yer almakta; kimsesiz çocuklara yardım kuruluşları ve lösev ile çeşitli organizasyonlar düzenlemekteyiz. En değerli dostlarımız hayvanlara ev sahipliği yapan barınaklara ziyaretler gerçekleştirmekte, yiyeceklerimizi paylaşmaktayız.

Ülkenin çağdaş yüzünü yaşatan sanata değer vermekte, otelimizin her köşesinde değerli sanatçılarımızın orijinal eserlerine yer vermekteyiz. Caz festivali, tiyatro ve sahne gösterilerine sponsorluk faaliyetlerimizle değerli sanatçılarımızı otelimizde büyük bir mutlulukla ağırlamaktayız.

Yaklaşık yarım asırdır sektördeki yerimizin ülke turizmine sağladığı katkının öneminin bilinci ve sorumluluğu ile sürekli gelişerek ve yenilenerek, yıl içinde ağırladığımız yerli ve yabancı binlerce misafirimiz için değer yaratmayı amaçlamaktayız.

ÜST