E-katalog

Misafirlerimizin destekçisiyiz. Bu bölümde, Altınel'in başlangıç ve gelişmiş kitlerine ait dokümanları bulabilirsiniz.

Düğün Kiti

Özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürüyoruz!

Merkezi lokasyonumuz, yılların tecrübesine sahip profesyonel ekibimiz ve usta aşçılarımızın hazırladığı lezzet şöleni ile davetinizin keyifle geçmesi adına tüm detayları en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz.

Gala

Gösterimleriniz için özel hazırlanmış menülerimizi gözatın.

Gala yemekleri bir ziyafet organizasyonu şeklinde tabldot menü şeklinde düzenlenebileceği gibi misafirlerimizin kendilerinin yemeklerini seçebileceği açık büfe şeklinde de düzenlenebilmektedir.

Kına Organizasyonu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec id augue ut quam aliquam suscipit eu ac est. Duis enim ipsum, mattis non bibendum luctus, tempor eu lorem. Donec aliquam bibendum leo.

Kokteyl Menüleri

Kokteyl masalarında zengin krudite çeşitleri...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec id augue ut quam aliquam suscipit eu ac est. Duis enim ipsum, mattis non bibendum luctus, tempor eu lorem. Donec aliquam bibendum leo.

Toplantı Menüleri

Etkinlik danışmanlarımız, sizlere yardımcı olmak için hazır!

Modern teknolojik donanıma sahip farklı boyut ve özelliklerdeki 11 adet toplantı salonumuzda, etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan lezzetli menülerimiz ile toplantılarınızı en ince detayına kadar özenle planlıyoruz, size sadece başarınıza odaklanmak kalıyor.

HILL151

Discover Hill
Ayrıcalığa açılan dünya!

Hill 151’de gastronomi ve hizmet alanındaki yarım asırlık tecrübe ve birikimimizi yenilikle buluşturduk. Ankara’nın kalbindeki Hotel Altınel’de bulunan Hill 151, şık ambiyansı ve keyifli bahçesi ile misafirlerine günün her saatinde farklı lezzetler ve deneyimler sunuyor.

Merhaba; size
nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
ÜST