Kariyer

Dinamik, Güçlü ve Mutlu bir Ekibiz!

1986 yılında kapılarını açan Hotel Altınel, Başkent’in ilk 5 yıldızlı oteli olarak Türk turizminde öncü konumuna yerleşmiştir. Turizm duayenlerinin sistem ve prosedürleri ile “okul” olarak nitelendirdiği Hotel Altınel, günümüzde Türkiye’nin en iyi otellerine üst düzey yöneticiler yetiştirmiştir.

Yaklaşık 40 yıldır olduğu gibi bugün de en değerli kaynağımız insan prensibini benimseyen Hotel Altınel, ekip arkadaşlarının sürekli gelişimini desteklemekte, eğitim ve motivasyon programlarına son derece önem vermektedir. Mesleki teknik, sosyal davranış, protokol ve misafir ilişkileri gibi eğitimlerin yanı sıra ekip içi ilişkileri destekleyecek motivasyon etkinlikleri düzenlemektedir.

Tüm Altınel ekibinin işlerini yaparken keyif almaları, aidiyet bilinci ile mükemmeli hedefleyen vizyonumuza içtenlikle bağlanmaları en önemli önceliğimizdir. Ekip arkadaşlarımızın sadece iş değil, yaşam kalitelerini de önemsemekteyiz. Açık kapı politikamız ve yukarı yönlü esnek iletişim ağlarımız ile misafirlerimiz ile kontak kuran tüm çalışma arkadaşlarımızın geri bildirimlerine değer vermekte, dinamik çözümler üretmekteyiz.

Sürekli öğrenme prensibini benimseyen, gelişim ve değişime açık, sorumluluk sahibi, sistem ve prosedürlere bağlı, ekip çalışmasının önemini kavrayan çalışma arkadaşlarımız arasında yer almak isterseniz bize ulaşın!

Başvuru Formu

[fluentform id="3"]
ÜST