Özel Günler

Özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürüyoruz.

Dilerseniz otantik mimarisi ile İstanbul salonunda, dilerseniz yemyeşil bahçesi ile Hill 151’de, dilerseniz şık tasarımları ile butik salonlarımız Ninova ve Tandoğan’da özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürüyoruz. Düğün, nişan, kına, mezuniyet gibi tüm özel gün davetlerinizde, usta aşçılarımızın size özel hazırladığı damaklarda iz bırakan lezzetler eşlik ediyor. Profesyonel etkinlik ekibimiz organizasyonunuzun planlama aşamasından davet bitimine kadar tüm detayları mükemmel bir şekilde en ince ayrıntısına kadar yönetirken, sizlere sadece özel gününüzün tadını çıkarmak kalıyor.


Hill 151 Kış Bahçesi


Yemyeşil bahçe manzarası ve retro tasarımı ile kış bahçemizde her mevsim özel gün ve butik davetlerinizi keyifli hale getiriyoruz. Hill 151’in mimari cazibesi ile fine-dining davetlerden, doğum günlerine kadar pek çok farklı etkinlik için doğanın içinde şık bir atmosfer sağlarken, davetinize özel hazırladığımız temalı menülerle benzersiz bir gastronomik deneyim sunuyoruz.


Hill 151 Bahçe


Şehrin merkezinde yemyeşil doğanın kalbinde özel davetler…

Nikah kokteylleri, özel yemek davetleri ve doğumgünü gibi pek çok farklı organizasyonunuz için açık havada ideal bir atmosfer sağlayan yemyeşil bahçemizde özel günleriniz daha da keyifli hale geliyor. Davetinizin temasına özel hazırlanan menülerimizin lezzeti misafirlerinizi büyülerken, alanında uzman etkinlik ekibimizin en ince detaylarına kadar planladığı organizasyonunuz unutulmaz bir anıya dönüşüyor.

Siz hayal edin, biz planlayalım!

Galeri

Merhaba; size
nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

[fluentform id="4"]
ÜST