Çanakkale Otel Yükleniyor
  Çanakkale Otel  
 Fırsatlarımızdan yararlanmak için hemen rezervasyon yapın.


 
REZERVASYON

Tarih Aralığı :
 
Oda Sayısı :
 
Yetişkin :

Çocuk (0-6):
SEÇİM YAPIN

Adresi: Güzelyalı Beldesi ÇANAKKALE
Telefon: +90(286) 232 00 60 Fax: +90(286) 232 00 65
Konumu:Çanakkale OtelOtelimiz Çanakkale Güzelyalı mevkiinde olup,Tüm odalar deniz manzaralı, 51 standart 3 suit oda, odalarda halı kaplı zemin, üst kalite ortopedik yataklar, duşlu banyolar, saç kurutma makinesi, Televizyon, split klima, ince kum yapılı özel plaj, yarı olimpik havuz, restaurant, 500 kişilik balo salonu, alacarte restaurant, beach volley,ücretsiz otopark,kablosuz internet mevcut olup denizle iç içedir.

Ülkemizin modern şehirlerinden Çanakkale merkezine 15 dakika, tarihsel geçmişi ve muhteşem doğal üzelliğiyle ünlü Assos'a 45 dakika, Truva Antik Kentine 25 dakika mesafedeki otelimiz Çanakkale'nin şirin tatil beldesi Güzelyalı' da bulunmakta olup arkasında sık çam ormanları ve önünde ince kum yapısında plajı ve temiz denizi ile sizleri bekliyor. Güzelyalı Assos71 Km,Güzelyalı Truva Antik Kenti: 12 KmGüzelyalı Çanakkale Şehitlikleri: 20 Km dir. ...

Otel Restaurant


RESTAURANT: Türk ve Dünya mutfağından farklı lezzetlerin sunulduğu 250 kişilik sigara içilmeyen kapalı restaurant ,300 kişilik açık restaurantımızda siz misafirlerimizin damak zevkine hitap eden yemeklerimiz sabah,öğle,akşam açık büfe olarak sunulmaktadır.
En güzel Tatil Fırsatları Altınel Otellerinde


BARLAR Havuz kenarında bulunan pool barda gün boyu ( 10:00-23:00 saatleri arası ) yerli alkollü ve alkolsüz içeceklerimizden her şey dahil konsept içerisinde ücretsiz yararlanabilirsiniz. Akşam beş çayı ve kuru pasta kek servisimizden pool barda yararlanabilirsiniz.. Restaurant içersinde yemek saatleri dahilinde Restaurant barımız sizlere hizmet vermektedir.
Odalar


Tüm odalar deniz manzaralı, 51 standart 3 suit oda, odalarda halı kaplı zemin, üst kalite ortopedik yataklar, duşlu banyolar, saç kurutma makinesi, Televizyon, split klima.
Çanakkale Bilgi


Ülkemizin modern şehirlerinden Çanakkale merkezine 15 dakika, tarihsel geçmişi ve muhteşem doğal üzelliğiyle ünlü Assos’a 45 dakika, Truva Antik Kentine 25 dakika mesafedeki otelimiz Çanakkale’nin şirin tatil beldesi Güzelyalı’ da bulunmakta olup arkasında sık çam ormanları ve önünde ince kum yapısında plajı ve temiz denizi ile sizleri bekliyor. Güzelyalı Assos71 Km,Güzelyalı Truva Antik Kenti: 12 KmGüzelyalı Çanakkale Şehitlikleri: 20 Km dir.